Tomáš Zima na sociálních sítích

Vážené kolegyně studentky a kolegové studenti,

mnozí z vás mě znají jako svého profesora či bývalého děkana 1. LF, dnes již proděkana. Stejně jako věda musí neustále kupředu,  snažím se i já držet krok s dnešní dobou i se všemi jejími vymoženostmi. A tak bych vás rád informoval, že i já jsem vstoupil do vod sociálních sítí.

Rozhodl jsem se vytvořit si profil na Facebooku, jedné z nejrozšířenějších sítí jak u nás, tak světově. A chtěl bych jej využívat pro komunikaci zejména s vámi. Budu tam informovat o novinkách, akcích, kterých se účastním, budu tam komentovat aktuální dění. Mezi má hlavní témata patří např. alkoholismus či užívání konopí, což jsou témata, která mají mezi mladými lidmi své místo a jsou pro ně zajímavá.

Na mých webových stránkách jste mi mohli také pokládat jakékoliv otázky týkající se studia, fakulty, ale i oborů, kterým se věnuji. Samozřejmě budu rád, když se budete ptát i na sociálních sítích.

Budu velmi rád, stanete-li se aktivními účastníky mého profilu a ocením také jakoukoliv zpětnou vazbu, tipy či připomínky.

Budu se těšit na shledanou. Třeba i v diskuzi pod některým z mých příspěvků.

Tomáš Zima

Zaúčtováno v Jiné