31. srpna 2012 mi končí funkční období děkana 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity. V souvislosti s tím, jsem poskytl rozhovor pro Zdravotnické noviny. V rozhovoru odpovídám na otázky týkající se mé funkce děkana, například zda se změnilo středoškolské vzdělávání či já sám nebo …
T. Zima: Když je problém vážný, musí se do něj říznout Čtěte více »
